Yükleniyor

Hakkımızda

Biz Kimiz

Digital Dünya'da Gerçek Gücünüzün Farkına Varın

Reklamhocasi.com şirket temellerimiz 2019 yılına dayanmakta. 2019′ den beri hizmet veriyor ve bilgi birikimimizi hergün arttırmaya çalışıyoruz. Asıl olarak 2 hedef belirledik. Facebook ve Google reklamları Facebook reklam ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı güncellemeden ve belirli sebebten reklam sorunu yaşayan müşterilerimize destek olmak ve reklam ihtiyaçlarını gidermektir. 2. Olarak DDoS saldırı koruması ve uygun fiyatlara hizmet sağlamak. Türkiye’ de maalesef DDoS konusu pek ele alınmamakta. DDoS koruma ihtiyacını bir çok müşteri yurt dışı kaynaklardan almakta. Bizlerin en büyük hedefi kendi ülkemizde kendi imkan ve bilgilermizi kullanarak en iyi koruma hizmetini Türkçe destek vererek en uygun fiyata sağlamak. DDoS koruma konusunda web sitelerinde oyun sunucularında %99 koruma sağlamayı başardık. Şu an bir oyun sunucunuz veya web siteniz var ise bunu kesintiye uğratmadan korumayı başarabiliyoruz. Geçen her günde altyapımızı güçlendiriyor ve yeni projeler üretiyoruz.


Diğer bir hedefimiz ise en uygun fiyata hizmet sağlamak. Yıllardır tüm ürünlerimizde en düşük fiyatları sunarak bütçenizi koruyoruz. Kaliteli hizmet ve bütçe dostu paketlerimiz ile Reklamhocasi.com yüzlerce mutlu müşteriye ev sahipliği yapmakta.


Firmamız sunucu barındırma, sunucu kiralama, web hosting, reseller hosting, radyo veya video yayın hizmetler, mail hizmetleri, web yazılım, oyun sunucuları, sanal sunucular, sunucu otomasyon sistemleri, firewall hizmetleri, domain hizmetleri ve kişi / firmanıza özel, altyapınızda ürün ve destek sunmaktadır.


Senelerdir sektörde olmamızdan dolayı uzmanlık alanlarımızı genişleterek, iş kalitemizi maksimum düzeye taşıdık. Kısa süre içerisinde büyüyen firmamız, şuanda 500’ün üzerinde kullanıcıya hizmet vermektedir.


Reklamhocasi.com Türk Telekom, Super Online ve Cogent olmak üzere 3 farklı fiber ile bağlantılıdır. Jeneratör, UPS, İklimlendirme sistemlerine sahip Türkiye’ nin önde gelen veri merkezlerinden biri olan DGN Teknoloji ile çalışmaktadır.


Mevcut altyapımızı gün geçtikçe daha da ileriye taşımakta olan firmamız, sunucu donanımları olarak DELL, HP, IBM ve Fijutsu ürünlerini tercih etmektedir. Bunların yanı sıra, network altyapımızda da Juniper, Netscaler, Mikrotik, DELL ve Cisco gibi lider markaların ekipmanlarını özellikle seçmekteyiz.


24 saat izlenen tüm sunucularımızın gerekli portları yazılımlar ile 5 dakikalık aralıklarla otomatik olarak gözetlenmektedir. Mevcut olan Pop nokta erişimlerimiz ve hat grafiklerimiz 24 saat yetkili personeller tarafından izlenmektedir.


Reklamhocasi.com sanal sunucu alt yapısında performanslı raid teknolojisi kullanılan sunucuları kullanmaktadır ve her bir yapı RAID 10 ile güçlendirilerek sağlamlaştırılmıştır. Her Raid yapılı sunucumuzda Hot Spare olarak 2 adet disk yedekte bekletilmektedir. Güvenliğiniz bizim için önemlidir!


Reklamhocasi.com, sağladığı tüm hizmetler dahilinde, HIZLI olmayı kendisine ilke edinmiştir. Dolayısıyla, teknik destek bölümümüz 7/24 çalışmakta olup, tüm destek taleplerine bir kaç dakika içerisinde yanıt vermektedir.


Reklamhocasi.com tüm servislerini İstanbul lokasyonlu Türkiye veri merkezinden, veya isteğe göre Fransa, Almanya veya Amerika lokasyondan sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş , tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.


Vergi Dairesi : Halkalı

Vergi Numarası : 6140*****

Yer Sağlatıcı: Sorfbilisim İbrahim aktaş 

Adres : Söğütlü çeşme Mah. 2006 Sokak NO 49/2 Küçükcekmece/İstanbul